Į Pradžią | Vaizdeliai | Demotyvacijos | Paveiksliukai | Tekstai
-> Norite reklamuotis? <-
Dalykai su , kuriais gali nuveikti daug.

Facebook'o komentarai


Verta perskaityti
Vyrų katastrofiškai mažėja. Nėra jokios partijos, kuri gintų stipriosios lyties interesus. Nors ir keista, niekur pasaulyje nėra Vyrų teisių įstatymo!

1. Nė viena moteris neturi teisės flirtuoti su vyru, jei ji nejaučia jam seksualinio potraukio.
2. Už nepagrįstus skandalus, isterijas, tuščiažodžiavimą, intrigas bausti moteris pagal Baudžiamąjį kodeksą.
3. Skyrybų pricedūras supaprastinti iki minimumo. Galima remtis islamo šalių patikrtimi, kur pakanka išeiti į balkoną, kiemą, verandą ir tris kartus sušukti, rodant pirštu į \"nelaimingą\" moterį: \"Tu man ne žmona\"!
4. Mokyklų programose įrašyti discipliną, dėstomą mergaitėms \"Kaip išsaugoti vyrą\".
5. įmonėse, firmose ir kompanijose įstatymais įregistruoti seksualinę valandą.
6. Moteris, užimančias vadovių postus ir spaudžiančias, žeminančias, diskredituojančias, maišančias su purvais ir trypiančias vyrus – tuoj pat atleisti iš pareigų ir drausti dar kartą užimti tokį postą.
7. Uždrausti žmonoms ir meilužėms kreiptis į vyrus su tokiais klausimais: \"Kodėl tu taip mažai uždirbi?\", \"Kur tu mane šį vakarą nusivesi?\", \"Kodėl tu toks tinginys, girtuoklis, chamas, niekšas, paleistuvis, ištvirkėlis?\" ir t.t.
8. Kreiptis į chemikus, farmacininkus, kad šie išrastų priemones, sukeliančias moterims alergija nuo brangių kailinių, briliantų, aukso, platinos ir kitų brangiųjų metalų ar akmenų.
9. Baudžiamojo kodekso pagrindu uždrausti moterims gerti, rūkyti ir keiktis.
10. Praplėsti moterims seksualinį akiratį. įpareigoti seksologus organizuoti reguliarias paskaitas, erotinių filmų peržiūras, žurnalų, vaizdo filmų apžvalgas.
11. įpareigoti moteris išsiaiškinti vyrų blaivumo sindromą kaip sunkią ligą ir suteikti jiems tuo metu ( ir vėliau) visokeriopą pagalbą.
12. Prašyti oftalmologų sukurti specialius rožinius akinius moterims, pro kuriuos vyrai joms atrodytų lieknesni, gražesni, jaunesni, žvalesni, stipresni, vyriškesni.
13. Uždrausti moterims užsiiminėti Rytų kovų menais, savigyna, sumo, boksu ir kitomis panašiomis sporto šakomis.
14. įpareigoti medikus sukurti preparatus, kurie sukeltų mėnesines tik kartą per metus. Menstruacijas pavadinti metinėmis.
15. Ypač padidinti vyrų spermos perkamąją kainą. Pristačiusiems spermą suteikti tris poilsio dienas (jei dirba) ir nemokamą maitinimą (valgiaraštyje turėtų būti alus, krabai ir kalmarai).
16. Vasarą visus pliažus paskelbti nudistų ir uždrausti moterims pasirodyti juose su maudymosi kostiumėliais.
17. Uždrausti per TV tamponų ir pan. reklamas ( tiek su sparneliais, tiek be jų).

Dar gali būti papildymų, kurie, suprantama, gali kilti dėl sunkaus vyrų gyvenimo, kai nėra įstatymo, ginančio jų teises.

© 2016 All rights reserved! | Dėl reklamos kreipkitės ir kitais klausimai: info@bajeriux.com Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas