Į Pradžią | Vaizdeliai | Demotyvacijos | Paveiksliukai | Tekstai
-> Norite reklamuotis? <-
Grindys su led-ais.

Facebook'o komentarai


Verta perskaityti
Kaip žinoma, profesoriaus laukia 15 minučių, docento – 10, o paprasto dėstytuvo visai nelaukia ... Tai štai, pratybas turėjo vesti vienas labai ir labai negeras dėstytuvas. Tačiau, kaip tai kartais pasitaiko, jis kažkiek užtruko. Palaukusi apie 10 min., studentų grupė (7 žmonės) pradeda pamažu plautis siauru koridoriumi. Staiga iš už kampo pasigirsta žingsniai. Na, kadangi liaudis jau buvo nusiteikusi vietoj nuobodžių pratybų išgert geriau alaus, visi mikliai ir draugiškai pasuka į vyrų tualetą (dėl viso pikto, maža, kas iš už kampo pasirodys).

Iš už kampo išnyra dėstytuvas. Nuo skubėjimo net suprakaitavęs, įvirsta į auditoriją, o ten – nieko. Tuščia, kaip kapinėse naktį. Jis pastovėjo kokias 10 sekundžių, po to išmetė frazę, kurios geriau padorioje kompanijoje neminėti, dar kažką apie atsilikimą nuo programos ir... kaip jūs galvojat? Teisingai, pasuko tiesiai į tualetą.

Reikia pažymėti, kad kabinos pas mus neužsirakindavo, o tik standžiai užsidarydavo. Tai štai, visa studentų grupė (6 vaikinai ir mergina) panikoje susigrūda į pirmą pasitaikiusią kabiną. Petriukas, įsibrukęs paskutinis, tvirtai laiko duris ranka. Toliau viskas vyksta žaibiškai: dėstytuvas įlekia į tualetą, čiumpa mūsų kabinos durų rankeną ir traukia į save. Ir stipriai taip trūkteli, matyt, gerai prispyrė. Tokios jėgos Petriukas neišlaikė, kabinos durys atsilapoja ir dėstytuvo akivaizdai atsiveria vaizdelis. Sunku jį žodžiais aprašyti – reikėtų pamatyti, bet gal vaizduotė kiek padės.

© 2016 All rights reserved! | Dėl reklamos kreipkitės ir kitais klausimai: info@bajeriux.com Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas