Į Pradžią | Vaizdeliai | Demotyvacijos | Paveiksliukai | Tekstai
Modernios naujoves
Please update your Flash.

Facebook'o komentarai


Verta perskaityti
Atėjęs į auditoriją skaityti paskaitos, filosofijos profesorius pasidėjo ant stalo trilitrinį stiklainį ir pridėjo jį didelių akmenų. Po to paklausė studentų, ar stiklainis pilnas. Šie patvirtino. Tada profesorius išsiėmė iš krepšio skardinę nuo kavos, pilną smulkių akmenėlių, ir supylė juos į stiklainį. Akmenukai gražiai užpildė tarpus tarp didžiųjų akmenų.

Profesorius pareiškė, kad stiklainis pilnas ir paklausė studentų nuomonės. Studentai juokdamiesi jam pritarė. Tai pasakęs profesorius išsitraukė iš kišenės maišelį smėlio ir supylė jį į stiklainį. Smėlio kruopelės subiro į pačius mažiausius plyšelius tarp akmenų visiškai užpildydamos stiklainį.

Štai, tarė profesorius, pripažinkite, kad šis stiklainis tai kaip jūsų gyvenimas. Didieji akmenys simbolizuoja svarbiausius jūsų gyvenimo dalykus: šeimą, vaikus, mylimąjį/ą, sveikatą. Net jei visa kita dingtų, jie vis tiek liktų jums svarbūs ir įprasmintų jūsų gyvenimą.

Smulkūs akmenėliai yra antraeiliai, mažiau svarbūs, dalykai: tai jūsų darbas, automobilis, butas, studijos.

Smėlis simbolizuoja visai nesvarbius dalykus ir jeigu jūs iš pat pradžių į stiklainį pilsite smėlį, tai jame neliks vietos nei dideliems akmenims, nei smulkiems akmenėliams. Skirkite daugiau dėmesio svarbiems dalykams. Raskite laiko savo vaikams, mylimajam/jai. Rūpinkitės savo sveikata. Liks pakankamai laiko ir darbui, ir namų ruošai, ir vakarėliams , ir kitkam.

Rūpinkitės, pirmiausia didžiaisiais akmenimis, nes tik jie yra tikrai vertingi, o visa kas liko - tai tik smėlis.

© 2016 All rights reserved! | Dėl reklamos kreipkitės ir kitais klausimai: info@bajeriux.com Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas